Uzņēmuma rekvizīti

SIA “ARD EOLTAS”
Sepa identifikators: LV19ZZZ40003574383
Pasta adrese: Ganību dambis 45, Rīga, LV-1005
E-pasts: info@ardeoltas.lv
Kontakt tel.: +371 26596160

PVN maksātāja numurs: LV40003574383
Komercreģistrs: 24.09.2004
Reģistrācijas apliecība: Nr. C41883. 24.09.2004

Uznēmuma dati tiek apkopoti un glabāti juridisko personu reģistrā.

ARD Eoltas veikali

Adrese:

Šēseles iela 3, Tukums

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30, VI: 8.00-15.00
VII: slēgts
tukums@ardeoltas.lv
+371 20272028

+371 20239888

+371 20272759

Adrese:

Brīvības iela 55, Balvi

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30, VI: 9.00-14.00
VII: slēgts
balvi@ardeoltas.lv
+371 25480506

Adrese:

Lenču iela 6A, Cēsis

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
cesis@ardeoltas.lv
+371 25664458

+371 25668859

+371 25773354

Adrese:

Palejas iela 28, Jēkabpils

Darba laiks:

I-V: 8.00-17.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
jekabpils@ardeoltas.lv
+371 25781660

+371 25781662

Adrese:

Graudu iela 10, Kuldīga

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
kuldiga@ardeoltas.lv

+371 25480500

+371 25480501

+371 25480502

+371 25480503

Adrese:

Jelgavas iela 3, Saldus

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30, VI: 9.00-14.00
VII: slēgts
saldus@ardeoltas.lv
+371 25432725

+371 20280228

+371 25432724

Adrese:

Brīvības iela 13, Talsi

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
talsi@ardeoltas.lv
+371 25400023

+371 22326568

+371 22326572

+371 22326589

 

Adrese:

Brīvības iela 45, Ventspils

Darba laiks:

I-V: 8.00-17.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
ventspils@ardeoltas.lv
+371 25418859

+371 25446685

Adrese:

Talsu šoseja 39, k.3, Jūrmala

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30, VI: 10.00-15.00
VII: slēgts
jurmala@ardeoltas.lv
+371 26558879

+371 27891216

Adrese:

Stacijas iela 35, Valmiera

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
valmiera@ardeoltas.lv
+371 22326583

+371 22336742

+371 22336573

Adrese:

Rīgas iela 2, Limbaži

Darba laiks:

I-V: 9.00-17.30, VI: 9.00-14.00
VII: slēgts
limbazi@ardeoltas.lv
+371 25736400

+371 25736401

+371 25736402

Adrese:

Saules iela 10, Madona

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
madona@ardeoltas.lv
+371 25418323

+371 25418310

+371 25418105

Adrese:

Ganību dambis 45, Rīga

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
riga@ardeoltas.lv
+371 22326563
+371 28655632
+371 28655631

Adrese:

Latgales iela 16, Krāslava

Darba laiks:

I-V: 9.00-17.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
kraslava@ardeoltas.lv
+371 25668832

+371 25668871

Adrese:

Tirdzniecības centrs IGA, Gaismas iela 35, Aizkraukle

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: slēgts
VII: slēgts
aizkraukle@ardeoltas.lv
+371 26304966

Adrese:

Rīgas iela 85, Daugavpils

Darba laiks:

I-V: 9.00-17.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
daugavpils@ardeoltas.lv
+371 22326576

+371 25418505

+371 26490977

Adrese:

Buļļu iela 37, Pārdaugava

Darba laiks:

I-V: 8.30-17.30,
VI: 9.00-14.00
VII: slēgts
pardaugava@ardeoltas.lv
+371 26547415

+371 29206426

Adrese:

Skolas iela 23, Dobele

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
dobele@ardeoltas.lv
+371 28655201

+371 28655202

+371 28655203

Kontaktpersonas

Valsts: Latvija

Autoserviss

ARD EOLTAS
Jānis Vanags Autoservisa pieņēmējs

Grāmatvedība

ARD EOLTAS
Jeļena Koršunova Grāmatvedība

IEPIRKUMU DAĻA

ARD EOLTAS
Raivis Sērmūkslis Iepirkumu daļas vadītājs

Mazumtirdzniecība

ARD EOLTAS
Dainis Reitups Centra reģiona tirdzniecības pārstāvis
ARD EOLTAS
Krišs Romanovskis Mazumtirdzniecības projektu vadītājs
ARD EOLTAS
Aleksandrs Miļevskis Latgales Reģiona tirdzniecības pārstāvis
ARD EOLTAS
Aldis Ābelis Latgales Tirdzniecības aģents
ARD EOLTAS
Atis Pūlis Vidzemes Tirdzniecības aģents

Vairumtirdzniecība

ARD EOLTAS
Andis Jākobsons Vairumtirdzniecības projektu vadītājs