Uzņēmuma rekvizīti

SIA “ARD EOLTAS”
Sepa identifikators: LV19ZZZ40003574383
Pasta adrese: Ganību dambis 45, Rīga, LV-1005
E-pasts: info@ardeoltas.lv
Kontakt tel.: +371 26596160

PVN maksātāja numurs: LV40003574383
Komercreģistrs: 24.09.2004
Reģistrācijas apliecība: Nr. C41883. 24.09.2004

Uznēmuma dati tiek apkopoti un glabāti juridisko personu reģistrā.

ARD Eoltas veikali

Adrese:

Šēseles iela 3, Tukums

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.30, VI: 8.00-15.00
VII: slēgts
tukums@ardeoltas.lv
+371 20272028

+371 20239888

+371 20272759

Adrese:

Brīvības iela 55, Balvi

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.00, VI: 9.00-14.00
VII: mēs nestrādājam
balvi@ardeoltas.lv
+371 25480506

Adrese:

Lenču iela 6A, Cēsis

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.30, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
cesis@ardeoltas.lv
+371 25664458

+371 25668859

+371 25773354

Adrese:

Palejas iela 28, Jēkabpils

Darba laiks:

I-V: 8.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
jekabpils@ardeoltas.lv
+371 25781660

Adrese:

Graudu iela 10, Kuldīga

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.30, VI: 9.00-15.00
VII: slēgts
kuldiga@ardeoltas.lv
+371 25480501

Adrese:

Jelgavas iela 3, Saldus

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.00, VI: 9.00-14.00
VII: mēs nestrādājam
saldus@ardeoltas.lv
+371 25432725

Adrese:

Brīvības iela 13, Talsi

Darba laiks:

I-V: 9.00-19.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
talsi@ardeoltas.lv
+371 25400023

Adrese:

Bīvības iela 45, Ventspils

Darba laiks:

I-V: 8.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
ventspils@ardeoltas.lv
+371 25418859

Adrese:

Talsu šoseja 39, k.3, Jūrmala

Darba laiks:

I-V: 8.30-18.30, VI: 10.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
jurmala@ardeoltas.lv
+371 26558879

Adrese:

Stacijas iela 35, Valmiera

Darba laiks:

I-V: 9.00-19.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
valmiera@ardeoltas.lv
+371 22326583

Adrese:

Rīgas iela 2, Limbaži

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-14.00
VII: mēs nestrādājam
limbazi@ardeoltas.lv
+371 25736400

Adrese:

Saules iela 10, Madona

Darba laiks:

I-V: 9.00-19.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
madona@ardeoltas.lv
+371 25418323

Adrese:

Ganību dambis 45, Rīga

Darba laiks:

I-V: 8.30-19.00, VI: 9.00-16.00
VII: slēgts
riga@ardeoltas.lv
+371 22326563
+371 28655632
+371 29206426
+371 28655631

Adrese:

Latgales iela 16, Krāslava

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
kraslava@ardeoltas.lv
+371 25668832

Adrese:

Tirdzniecības centrs IGA, Gaismas iela 35, Aizkraukle

Darba laiks:

I-V: 9.00-20.00, VI: 9.00-18.00
VII: 10.00-17.00
aizkraukle@ardeoltas.lv
+371 26304966

Adrese:

Rīgas iela 85, Daugavpils

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
daugavpils@ardeoltas.lv
+371 22326576

Adrese:

Buļļu iela 37, Pārdaugava

Darba laiks:

I-V: 9.00-18.00,
VI: slēgts
VII: slēgts
pardaugava@ardeoltas.lv
+371 26547415

+371 20281071

Adrese:

Skolas iela 23, Dobele

Darba laiks:

I-V: 9.00-19.00, VI: 9.00-15.00
VII: mēs nestrādājam
dobele@ardeoltas.lv
+371 28655201

Kontaktpersonas

Valsts: Latvija

Autoserviss

ARD EOLTAS
Nauris Liepiņš Autoservisa pieņēmējs

Grāmatvedība

ARD EOLTAS
Jeļena Koršunova Grāmatvedība

IEPIRKUMU DAĻA

ARD EOLTAS
Raivis Sērmūkslis Iepirkumu daļas vadītājs

Vairumtirdzniecība

ARD EOLTAS
Andis Jākobsons Kurzemes reģiona tirdzniecības pārstāvis
ARD EOLTAS
Dainis Reitups Centra reģiona tirdzniecības pārstāvis
ARD EOLTAS
Aleksandrs Miļevskis Latgales reģiona tirdzniecības pārstāvis