Par mums

Aicinājums

EOLTAS – augošs autodetaļu tirdzniecības uzņēmums, kas darbojas kopš 1993. gada un palīdz atbildīgiem autovadītājiem Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un visā Eiropā. Uzņēmuma produkciju un pakalpojumus izvēlas sava automobiļa un savas dzīves saimnieki, kuri nebīstas domāt ar savu galvu, prot rēķināt un izdarīt izvēli. EOLTAS vadošo lomu autodetaļu sektorā nodrošina uzņēmuma pamatprincips, kurš tiek attiecināts uz visiem biznesa procesiem: spēks slēpjas detaļās.

Šis princips nozīmē, ka autodetaļu biznesā lielākās uzvaras sākas no mazām lietām. Preču dažādība un skrupuloza atlase, produkcijas kvalitātes garantijas, ērta preču meklēšanas un pasūtīšanas sistēma, operatīva piegāde uz jebkuru pasūtītāja norādīto vietu, augstākajiem Rietumu standartiem atbilstoša klientu apkalpošana un, protams, īpaša, motivēta un savu darbu mīloša darbinieku komanda – viss ir svarīgi, vēloties nodrošināt klientu un partneru cieņu un uzticību.

Var droši apgalvot, ka pilnveidošanās un uzmanības pievēršana ik detaļai arī turpmāk paliks tas EOLTAS dzinējspēks, kas jau ir palīdzējis paveikt daudz un neļaus uzņēmumam apstāties ceļā uz jaunām uzvarām.

Profils

EOLTAS grupa nodarbojas ar autodetaļu mazumtirdzniecību un vairumtirdzniecību Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā, Krievijā, Moldovā, Gruzijā, Albānijā, Nīderlandē, Grieķijā, Norvēģijā, Somijā un citās Eiropas valstīs. Vairāk nekā 25 gadu veiksmīga darba pieredze EOLTAS ir ļāvusi kļūt par vienu no autodetaļu tirdzniecības līderēm Baltijas valstīs.

 

Produkcija

 

Uzņēmums pārdod Eiropas, Japānas un ASV vieglo un komercautomobiļu dzinēja un ritošās daļas detaļas. Preču dažādību apliecina fakts, ka EOLTAS ir vairāk nekā 80 autodetaļu ražotāju pilnvarotais pārstāvis. Uz vietas noliktavās uzglabāto detaļu sortiments ir vairāk nekā 100 000 nosaukumu. Pateicoties modernajām informācijas tehnoloģijām, vairāk nekā 1 milj. dažādu preču ir iespējams atrast un pasūtīt tieši no ražotāja noliktavas.

EOLTAS grupas lepnums – personīgā, autovadītāju jau iecienītā autodetaļu preču zīme EGT. Piedāvājam vairāk nekā 6000 populārāko EGT autodetaļu pozīciju un joprojām turpinām paplašināt sortimentu, lai palīdzētu autovadītājiem atrast preces, kuru cenas un kvalitātes līdzsvars atbilst pat visaugstākajām autovadītāju cerībām.

 

Komandas un partneru vērtējums

EOLTAS spēka avots ir profesionāla un vienota darbinieku komanda. Tikai kvalificēti, motivēti un savu darbu mīloši profesionāļi spēj nodibināt un uzturēt ilgtermiņa sakarus ar EOLTAS grupas partneriem un klientiem – autoservisiem, autodetaļu veikaliem, automobiļu ražotāju pilnvarotajiem pārstāvjiem. Šī uz savstarpējo labumu balstītā partnerība tiek pastāvīgi stiprināta, investējot semināros, apmācībās un lojalitātes programmās.

 

Tirdzniecības centri

 

EOLTAS aktīvi paplašina savu tirdzniecības centru tīklu “Viss Jūsu automašīnai”. Mūsu mērķis – nodrošināt to, lai visiem autovadītājiem EOLTAS tirdzniecības telpas būtu ērti sasniedzamas un lai tajās varētu atrast visu, kas ir nepieciešams atbildīgai automobiļa apkopei un remontam. Tiecamies nodrošināt to, lai ikviens automobiļa saimnieks, apmeklējot tirdzniecības centru “Viss Jūsu automašīnai”, justos kā mūsu vissvarīgākais klients. Šo patīkamo sajūtu rada ne tikai kārtība un profesionālā apkalpošana tirdzniecības centros, bet arī pat nelielas detaļas – spēles ar balvām, svaiga un garšīga kafija, kā arī citas akcijas.

Šobrīd Latvijā, Lietuvā un Igaunijā vien EOLTAS tīklam pieder vairāk nekā 50 tirdzniecības centru “Viss Jūsu automašīnai”. Tāpēc varat būt pārliecināti, ka tuvākais EOLTAS veikals nav tālu no Jūsu mājām vai darbavietas. EOLTAS lielākais mazumtirdzniecības centrs atrodas Kauņā, tā platība ir vairāk nekā 1000 m2. Tas ir, iespējams, lielākais šāda veida autodetaļu tirdzniecības centrs Baltijas valstīs. Pilnu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas EOLTAS tirdzniecības centru un pārstāvniecību sarakstu, adreses un darbalaikus atradīsit kontaktu sadaļā.

 

Pakalpojumu centri

 

EOLTAS grupai pieder ne tikai autodetaļu centri “Viss Jūsu automašīnai”, bet arī moderni autoservisi, kas sniedz visus nepieciešamos automobiļu apkopes, remonta un tehniskās apkalpošanas pakalpojumus.

Automobiļu saimnieki, uzticot savu transportlīdzekli EOLTAS meistariem, ir mierīgi un pārliecināti, ka visi autoremonta un tehniskās apkalpošanas pakalpojumi tiks veikti profesionāli, ievērojot visaugstākos Eiropas standartus, taupot ne tikai autovadītāja laiku, bet arī viņa naudu. Uzņēmumā tiek ievērota atbildīgas un rūpīgas klientu apkalpošanas kultūra, balstīta uz EOLTAS grupas pamatprincipu: spēks slēpjas detaļās. Gan Rīgā, kur darbojas Latvijā lielākais EOLTAS automobiļu pakalpojumu komplekss, gan Ventspilī esošajā centrā darām visu, lai automobiļi atdzimtu un kalpotu ilgus gadus. Viss tam, lai autovadītāja uzticība, kuru nav viegli izcīnīt un vēl grūtāk ir saglabāt, tiktu attaisnota.

Vairāk informācijas par visiem šībrīža EOLTAS pakalpojumu tīkla biedriem atradīsit autoservisu sadaļā.

 

Piedāvājumi un akcijas

 

Partneri un klienti izvēlas EOLTAS, jo grib ietaupīt, neriskējot ar automobiļa drošību un ilgtspēju. Tāpēc EOLTAS uzņēmumu grupa modri vēro un reaģē uz izmaiņām tirgū, lai saglabātu maksimālu produkcijas un pakalpojumu cenu konkurētspēju un pieņemamību pircējam. Mūsu mērķis – nodrošināt to, lai automobiļu saimniekiem nebūtu jāgaida speciālas izpārdošanas vai jādzenas pēc reklamētām atlaidēm. Labām preču cenām ir jāpriecē visu gadu. No otras puses, uzticamie EOLTAS klienti periodiski dāvanā saņem īpašus piedāvājumus un akcijas, kas ļauj parūpēties par savu automobili ar vēl mazākiem tēriņiem. Jaunāko informāciju par EOLTAS akcijām atradīsit mājaslapas akciju sadaļā.