VOLVO dienas ARD EOLTAS veikalos!

VOLVO dienas ARD EOLTAS veikalos! Pērkot motora eļļu un eļļas filtru savai VOLVO automašīnai, saņemsiet -25% atlaidi!

Atlaide ir spēkā, eļļu un eļļas filtrus pērkot fiziskajos ARD EOLTAS veikalos Latvijas teritorijā. Veikalu sarakstu varat atrast šeit: https://web.eoltas.lv/tirdznieciba/filiales/
Vēloties iegādāties eļļu un eļļas filtrus ar -25% atlaidi, Jums var palūgt uzrādīt automašīnas dokumentus, lai tiktu apstiprināts, ka preces pērkat tieši VOLVO markas automašīnai.  
AKCIJAS VIETA UN PERIODS:

1.    Akcija ir spējā tikai 2022. gada 4.-9. jūlijā (ieskaitot).
2.    Akcija noris ARD EOLTAS fiziskajās tirdzniecības vietās, kuras darbojas Latvijas Republikas teritorijā.
3.    Akcijas periodā fiziskās ARD EOLTAS tirdzniecības vietas strādās ierastajā darba laikā.

-25% ATLAIDE TIEK PIEMĒROTA:

1.    Visām eļļām un visiem filtriem (vadoties pēc ražotāja norādītajām specifikācijām, kas atbilstošas VOLVO markas automašīnām), kuri atrodas ARD EOLTAS noliktavās un tirdzniecības centros Latvijas Republikas teritorijā. Atlaide tiek piemērota no mazumtirdzniecības cenas.
 
ATLAIDE NETIEK PIEMĒROTA:

1. Eļļām un filtriem, kuri atrodas tikai ražotāja noliktavā (priekšpasūtījumiem no ražotāja noliktavas), tas ir, pie visām citām noliktavām ir sarkana mīnusa zīmīte, savukārt ražotāja noliktavā ir zaļa plusa zīmīte.
2. Eļļām un filtriem, kuriem tiek piemērota cita akcija vai noris izpārdošana.
3. Eļļām un filtriem, kuri saskaņā ar ražotāja specifikācijām nav atbilstoši VOLVO markas automašīnām.
4. Atlaidi var nepiemērot, ja klients neuzrāda automašīnas dokumentus, kuri apliecina, ka preces tiek iegādātas VOLVO markas automašīnai.
AKCIJAS DALĪBNIEKI:

1.    Akcijā var piedalīties visas fiziskās un juridiskās personas.
 
CITA INFORMĀCIJA

1.    Akcijas piedāvājumi un citas atlaides netiek summētas. Lojalitātes karšu, citu atlaides kodu, citu tipu karšu atlaides netiek piemērotas.
 
 PAPILDUS INFORMĀCIJA:

1.  Papildus informāciju par akciju tiek sniegta https://web.eoltas.lv/kontakti/ pa norādītajiem tālruņiem un e-pasta adresēm.
2. Par internetveikala jautājumiem -  www.eoltas.lv, varat vērsties, zvanot pa tālruni: +371 270 33139 (sarunas tiek ierakstītas) vai rakstot uz e-pasta adresi: iveikals@ardeoltas.lv.
Organizators atstāj tiesības jebkurā laikā mainīt akcijas noteikumus, pasludinot izmainītos noteikumus www.eoltas.lv