30% atlaide daudzajām logu slotiņām

21.-26.februārī 30% atlaide daudzajām logu slotiņām !

Atlaide ir derīga logu slotiņas iegādājoties fiziskajos ARD EOLTAS veikalos Latvijā vai internetveikalos www.eoltas.lv, kā arī pērkot pa tālruni. Preču piegāde ir iespējama uz fiziskajiem ARD EOLTAS veikaliem, mājām, pakomātiem vai pasta nodaļām. 
AKCIJAS VIETA UN PERIODS:

1.    Akcija ir spēkā tikai 2022.gada 21.-26.februarī (ieskaitot) ARD EOLTAS fiziskajās tirdzniecības vietās Latvijā vai internetveikalos, kā arī pērkot pa tālruni.
2.    Akcija norisinās ARD EOLTAS tirdzniecības tīklā, kas atrodas Latvijas Republikas teritorijā vai internetveikalā www.eoltas.lv. 
3.    Akcijas laikā fiziskās ARD EOLTAS tirdzniecības vietas strādās ierastajā darba laikā.
4.    Internetā akcija sāksies 21.02.2022. 00:01:00 un norisināsies līdz 26.02.2022. 23:59:00.
30% ATLAIDE TIEK PIEMĒROTA:

1.    Visām logu slotiņām, kas atrodas ARD EOLTAS noliktavās un tirdzniecības centros Latvijā. Izņemot ar ”HiQ” un ”Alburnus” zīmolu marķētas logu slotiņas, kurām tiks piemērota 15% atlaide. 

ATLAIDE NETIEK PIEMĒROTA:

1.     Logu slotiņām, kuras atrodas tikai ražotāja noliktavās (iepriekšējiem pasūtījumiem no ražotāja noliktavas), proti pie visām citām noliktavām ir sarkana mīnusa zīme, bet ražotāja noliktavā ir zaļa plusa zīme.
2.    Logu slotiņām, kurām tiek piemērota cita akcija vai tiek veikta izpārdošana.

AKCIJAS DALĪBNIEKI:

1.    Akcijā var piedalīties visas fiziskās un juridiskās personas;
2.    Vairumtirgotājiem un klientiem, ar kuriem ir noslēgti līgumi, tiks piemērota labvēlīgāka cena.

CITA INFORMĀCIJA

1.    Akcijas piedāvājumi un citas atlaides netiek summētas. Lojalitātes karšu, citu atlaižu karšu kodu, citu veidu karšu atlaides netiek piemērotas;
2.    Internetā veiktie pasūtījumi 2022.gada 21.-26.februārī tiks piegādāti uz preču saņemšanas vietām vai uz saņēmēja adresi līdz 2022.gada 7.martā;
3.    Ja vēlāties, lai pasūtījums tikti piegādāts ātrāk, iesakām pasūtījumu veikt pirmajās akcijas dienās un izvēlēties priekšapmaksas veidu (izņemot parasto bankas pārskaitījumu).

 PAPILDU INFORMĀCIJA:

1.     Papildu informācija par akciju ir atrodama, zvanot uz https://www.eoltas.lv/lv-lv/cms/apie-eoltas/kontaktai  norādītajiem tālruņiem un rakstot pa e-pasta adresēm;
2.    www.eoltas.lv jautājumos varat vērsties pa e-pastu info@ardeoltas.lv. 

Organizators patur tiesības jebkurā brīdī grozīt akcijas noteikumus, grozītos noteikumus publicējot www.eoltas.lv